Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

КП “ВУКГ”: ми за безпеку дітлахів!

Чергове усунення небезпечних дерев шляхом видалення виконано працівниками комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” на території дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 17 «Перлинка».

Безперечно, дерева – це зелені легені планети і є важливими компонентами природної екосистеми міста. Ці зелені друзі дуже корисні для всього живого,  але… деякі з них можуть бути й ворогами. Похилі та величезні дерева можуть бути дуже небезпечні.

Сам процес видалення дерев виконувався дуже обережно з вживанням для цього всіх необхідних заходів безпеки бо поруч знаходились дитячі ігрові майданчики та окремі будівлі.

Особистий контроль за виконанням робіт здійснювали перший заступник начальника КП “ВУКГ” Олександр Павлюк та в.о. інженера з благоустрою Микола Баргамін. Під час робіт великі та малі гілки, послідовно і обережно видалялись, а потім спилювався центральний стовбур кожного дерева.

Під час видалення дерев використовувалась ліктьова автовишка та вантажний транспорт КП “ВУКГ”. Після виконання робіт територію навколо видалення було ретельно прибрано.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

В результаті з метою належного догляду за зеленими насадженнями та уникнення аварійних ситуацій на території ЗДО №17 “Перлинка”, працівниками комунального підприємства “ВУКГ” було видалено 8 великих та малих дерев, а саме: 3 абрикоси, 2 каштани, 1 шовковиця, 1 горобина та 1 клен.

Unenizh.org.ua
2023-03-23 13:55:04