Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

КП “ВУКГ”: готуємось до боротьби з ожеледицею заздалегідь!

Естетика повинна бути у всьому – саме такої думки притримується комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства». Зокрема, в 2019 році підприємством за власні кошти було закуплено спеціальні ємності для збереження та подальшого використання суміші проти ожеледиці. Чотири яскраво жовті контейнери з інформативними наклейками було розміщено на площі ім. І. Франка, біля пішохідних переходів. Суміш, що в них зберігається буде використовуватись для швидкого посипання прибиральниками міста пішохідних переходів на випадок ожеледиці та підтримання у належному стані зупинок громадського автотранспорту.

Такі ємності – це приклад європейського цивілізованого міста. Погодьтесь, і вигляд естетичний, та й сама суміш не лежатиме купками на тротуарах, та не розсовуватиметься».

Зроблено гарну та потрібну справу для всіх мешканців Ніжина. Крім того, піщано-соляну суміш розвезено, як і в минулих роках, на ключові локації для швидкого реагування проти утворення ожеледиці на тротуарах, пішохідних переходах, алеях, залізничних переїздах, підйомах, перехрестях тощо.

Шановні, просимо з повагою ставитись до нелегкої праці комунальників і не псувати контейнери та інше комунальне майно.

Unenizh.org.ua
2021-11-12 15:36:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин