Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

КП “ВУКГ”: головну новорічну ялинку Ніжина встановлено! ФОТО

Напередодні традиційних зимових свят у Ніжині встановлена 15 метрова штучна ялинка на площі імені Івана Франка. Протягом декількох днів, над монтажем святкової ялинки працювали декілька бригад працівників комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства».

Спочатку, було завезено частини штучної ялинки до місця монтажу. Потім, було змонтовано металічний каркас, який було міцно закріплено тросами та зафіксовано бетонними блоками, а потім встановлено металічні гілки та пухнасту штучну хвою. Така диво-ялинка складається з 5 ярусів різних розмірів та 1245 металічних елементів.

Тепер до справи буде залучено 2 бригади електриків підприємства, які протягом декількох днів будуть прикрашати ялинку всілякими різнокольоровими гірляндами, сніжинками та іншими прикрасами. По завершенні прикрашання головну ялинку Ніжина буде огороджено красивим парканом та антивандальною огорожею.

До робіт зі встановлення головної ялинки залучалась спецтехніка підприємства –  автокран, ліктьова автовишка, вантажні автомобілі. Незважаючи на складні погодні умови, роботи виконано швидко, вчасно та якісно.

Unenizh.org.ua
2021-12-09 16:38:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин