Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

КП “ВУКГ”: чистимо, посипаємо, прибираємо…ВІДЕО

Якісне, швидке та вчасне зимове прибирання – є одним з головних факторів чистого та безпечного Ніжина. Для забезпечення такого прибирання у місті є комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства».

Нещодавно до Ніжина завітав снігопад. Рясні опади почали запорошувати вулиці, сквери, парки, тротуари тощо ,і відразу до міста виїхала спеціалізована техніка комунального підприємства “ВУКГ”.

Оброблення сумішшю проти ожеледиці та прибирання вулиць міста від снігової маси виконувалось на тротуарах, перехрестях, підйомах, спусках, мостах, шляхопроводі, пішохідних переходах, залізничних переїздах, під`їздах до магазинів, медичних закладів та інших важливих для повноцінної життєдіяльності Ніжина об`єктів від снігової маси.

Протягом трьох діб, вдень і вночі працювали мобільні бригади з дільниці прибиральників міста, утримання парків і скверів міста та дільниці з обслуговування об’єктів благоустрою, які спільно з залученням всього автопарку спецтехніки КП “ВУКГ” старанно попрацювали заради чистоти, безпеки та благоустрою рідного Ніжина.

В даний час роботи тривають, прибираються залишки снігової маси з вивезенням, обробляються сумішшю проти ожеледиці проїзні шляхи міста, розчищаються міські кладовища та під`їзди до них, а також ретельно прибираються тротуари і сквери міста для комфортного пересування мешканців.

Unenizh.org.ua
2022-01-11 14:42:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин