Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Кожен військовий у Ніжині похований, враховуючи обмеження воєнного стану

Керівництво країни та командування Збройних Сил України не повідомляє про втрати на фронті з українського боку. Інформації про загиблих військових, а також втрату зброї та техніки немає в жодному із щоденних зведень про підсумки бойових дій.

«Цифри, звісно, є. Я їх знаю з точністю майже до людини, але не назву. До кінця війни… Ми несемо втрати, і вони немаленькі. Набагато менші, ніж у росіян, але є. І кожна людина буде порахована, кожна залишиться в пам’яті, і кожній родині буде надана і шана, і допомога», — говорить радник керівника Офісу Президента України Олексій Арестович.

Жодна армія світу не називає своїх втрат під час війни, оскільки це є військовою таємницею, може допомогти противнику оцінити ефективність його дій.

Звісно, в кожному українському місті є втрати з числа наших захисників. Але на сьогодні ми як міська влада не можемо офіційно надавати таку інформацію. Адже дані про втрати є потужним інструментом інформаційної війни, яку активно ведуть і в Росії, і в Україні.

В той же час під час активної фази військових дій в нашій області ми не могли проводити траурні поховання за участі широкого активу жителів міста. Поховання проводилося за участі родичів, друзів, військовослужбовців та міської влади.

Інформація про загиблих наших воїнів з’являється лише у повідомленнях їхніх друзів і рідних у соціальних мережах та у місцевих ЗМІ.

Наразі інформація про наші втрати має бути не менш конфіденційною, аніж дані про розташування наших військових. На цьому також наголошує історик Олексій Копатько: «Щоб не розкривати противнику стан підрозділів, даних про втрати в наших бойових частинах або не буде зовсім, або вони будуть максимально розмиті/знеособлені. Поки що це потреба. Після війни імена всіх героїв будуть озвучені».

Для управління військами в бойових умовах оприлюднення втрат — це ще один негативний фактор впливу на тил. Звісно, що війна не буває без втрат, і, на жаль, на нашій землі, за нашу незалежність гинуть не лише вороги, але й її захисники. Закінчиться війна і ми з вами вшануємо кожного з наших Героїв поіменно.

Слава Героям! Вічна пам’ять полеглим! Кожен військовий похований, враховуючи обмеження воєнного стану. Ніхто не забутий!

За інформацією Ніжинської міської ради

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2022-04-26 09:24:08

Магазин Автозапчастин м.Ніжин