Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кожен третій учасник ЗНО з математики не зміг вирішити завдання за 6-8 класи

Третина учасників зовнішнього незалежного оцінювання з математики не змогли вирішити завдання за базову школу (5-9 класи). Про це під час прес-конференції 29 червня повідомив очільник Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

Керівник УЦОЯО наголосив, що йому сумно за те, що третина вступників не подолала пороговий бал з математики.

– Я не готовий коментувати, чому так сталося, я готовий лише констатувати. Кожен третій учасник ЗНО, який складав математику, не зміг розв’язати завдання навіть не за старшу школу (10-11 класи, – Ред.), а й за базову школу (5-9 класи, – Ред.), на превеликий жаль.

Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет пояснив, що результати ЗНО щороку різні. У 2021 році вступники показали погані результати з математики, однак значно покращилися бали з української мови та літератури та з англійської мови.

– Завдання, які викликали найбільш резонансний характер, це завдання 6, 7, 8-го класів… Я чув багато запитів від журналістів, що це саме пандемія вплинула на такий результат з математики… Незнання предметів за 6-7 клас ніяким чином не стосується останнього року пандемії.

У червні УЦОЯО оприлюднила результати ЗНО з математики – 31,11% абітурієнтів не подолали поріг. З фізики не набрали необхідну кількість балів 8,33% вступників.

З англійської мови не вдалося подолати поріг понад 10%. Загалом цього року на ЗНО зареєструвалося понад 389 тис. учасників.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-29 15:32:06