Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кожен транш військової допомоги наближає Україну до перемоги – Резніков

Глава Міноборони Олексій Резніков на американській військовій базі Рамштайн у Німеччині передав партнерам список сучасного озброєння, необхідного Україні для повної перемоги над країною-агресором.

Про це він написав на офіційному Twitter-акаунті.

– Передав послання від України західним партнерам: кожен транш військової допомоги наближає нас до миру в Європі, посилює безпеку у світі, зміцнює справедливість та нашу спільну перемогу над Росією, – наголосив міністр оборони.

 

На військовій базі Рамштайн 26 квітня відбувається зустріч глав оборонних відомств понад 40 країн. Головна мета саміту – допомога Україні у боротьбі з повномасштабним вторгненням РФ.

Кілька днів тому Олексій Резніков заявив, що міжнародні партнери почали постачати Україні важку зброю, тому що керівництву країни вдалося змінити їхню філософію ведення війни.

За його словами, президент, глава уряду, керівник Офісу президента, міністри закордонних справ та оборони, а також народні депутати на своїх рівнях тиснули на іноземних партнерів ще з березня.

Саме тому Україна починає отримувати від США та інших партнерів артилерію 155-го калібру,  і тепер ЗСУ зможуть вражати ворога не на 20 км, а на 40, а це принципово має змінити картину війни, переконаний міністр оборони.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-26 22:50:51

Магазин Автозапчастин м.Ніжин