Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Козелецький дизайнер став героєм соціального ролика, що популяризує читання

Козелецький дизайнер став героєм соціального ролика, що популяризує читання

Активний житель Козельця, винахідник і дизайнер Юрій Вульвач став героєм ролику, завдання якого – популяризація читання книжок.

Ролик під назвою «Агенти» зняли в рамках соціального проєкту «Читай&Фантазуй», його мета – популяризувати читання серед молоді. Він створений за підтримки Українського культурного фонду.

Ролик триватиме хвилину, він має незвичний фантазійний сюжет, пов´язаний зі світом книжок. Тут Юрію Вульвачу відвели роль дідуся, який прогулюється в парку зі своїм онуком і грає з ним у шахи.

Герой Юрія Вульвача також мав захищатися від злих агентів. Тому треба було виконати кілька трюків. Зокрема і прийоми зі східних єдиноборств. Він каже, що за сценарієм у ролику досить насичений сюжет.

Козелецький дизайнер став героєм соціального ролика, що популяризує читання

Окрім цього, Юрій Вульвач допомагав знімати і деякі деталі ролика.

 «Під час зйомки було багато дублів і треба було постійно ставити шахи в однаковому порядку. Окремо знімали кадри крупним планом, як падає одна з фігур. Вона мала стояти під кутом 45 градусів, а потім плавно опуститися. Фігуру було досить важко виставити і зробити так, щоб не було видно руку, яка її штовхає. Тоді я запропонував допомогти. Підклав пластиковий ніж і подув на неї. Так і вийшов потрібний кадр. Режисер був у захваті і дуже мені дякував», – ділиться Юрій Вульвач.

ЧИТАЙЕ ТАКОЖ: У Нью-Йорку ходять в одягу дизайнера з Чернігівщини (Фото)

Усі зйомки проходили в Києві, неподалік Андріївської церкви. Юрій Вульвач розповідає, що з режисером вони легко порозумілися, а гра чоловіка йому дуже сподобалася.

Участь у зйомках брала і група каскадерів, які були здивовані активністю козелецького таланта і тим, який вигляд він має у свої 56.

Після виходу ролик запустять у соцмережі та інтернет.

Сам Юрій Вульвач досить часто бере участь у зйомках роликів, документальних фільмів, реклам, кліпів популярних виконавців. Зупинятися він навіть і не думає. Вже має пропозиції від інших столичних продакшенів.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

06.08.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова