Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Козелець та Остер отримали життєво необхідние обладнання від Валерія Дубіля ВІДЕО

Козелець та Остер отримали життєво необхідние обладнання від Валерія Дубіля ВІДЕО

Народний депутат України з Чернігівщини Валерій Дубіль в рамках програми Юлії Тимошенко «Здоров’я нації» продовжує надавати допомогу медикам області.

Нині лікарні, ФАПи та амбулаторії мають гостру потребу в кисневому обладнанні. Адже рівень захворюваності та госпіталізацїї знову стрімко зростає. Цього разу оксигенатори та пульсоксиметри привезли в Козелецьку та Остерську громади.

«В кожному ФАПІ та амбулаторії має бути таке обладнання : оксигенатори, пульсоксиметри, щоб вчасно рятували людей села», – наголосив народний депутат України, заступник голови ВО «Батьківщина», 1-й заступник голови комітету з питань здоров’я нації Валерій Дубіль.

На Козелеччині багато важкохворих пацієнтів і кількість госпіталізацій зростає щодня. Є проблеми з фінансуванням районної лікарні. Та здоров’я людей стоїть на першому плані. Тому медики працюють і вдячні за отримані оксигенатори та пульсоксиметри.

«Щодня збільшується кількість госпіталізацій, 38 пацієнтів вже. 25 потребують кисневої підтримки. Для нас це важливе обладнання», – говорить головний лікар Козелецької райлікарні В`ячеслав Приліпко.

Первинна медична ланка Козелеччини теж отримала необхідне обладнання. Насамперед ФАПи та амбулаторії потребують пульсоксиметрів, за допомогою яких можна визначити рівень кисню в крові пацієнта і вчасно надати необхідну допомогу. Забезпечення усіх медзакладів життєвонеобхідною технікою задача номер один для команди Валерія Дубіля.

«Зараз така ситуація, що треба об’єднуватися і допомагати медичним закладам, чим і займається наша команда Батьківщини», – зазначає помічник народного депутата Валерія Дубіля, депутат Чернігівської районної ради Сергій Тепляков.

«В цей час пандемії нам важлива і моральна підтримки і така допомога у вигляді обладнання ми бажаємо вашій команді здоров’я», – зауважує головна лікарка ЦПМСД Інна Кондратьєва.

Команда Валерія Дубіля передала оксигенатор та пульсоксиметри також і в Остерську громаду. Зробили це прямо під час сесії. За, що отримали подяку не тільки від лікарів, а від депутатів різних партій. Адже захист здоров’я жителів Чернігівщини немає партійної приналежності.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.03.2021