Будівельні матеріали м.Ніжин

Костюк вийшла до 1/8 фіналу Олімпіади-2024: відома суперниця

Перша ракетка України Марта Костюк здобула другу перемогу на літніх Олімпійських-іграх у Парижі.

Українка у двох сетах здолала господарку кортів, французку Клару Бюрель з рахунком 7:6 (7:3), 6:2.

Костюк вийшла до 1/8 фіналу на Олімпіаді-2024

Тенісистки провели на корті 2 години та 3 хвилини, за які Марта мала більше віннерів (29 проти 16) та припустилася менше невимушених помилок за суперницю (38-41).

Зараз дивляться

Це була їхня перша очна зустріч і досить складна для українки, адже господарку корту неабияк підтримувала рідна публіка.

У першому сеті українка двічі виходила вперед завдяки брейкам, але щоразу французці вдавалося відігратися. Переможницю першої партії визначив тайбрейк, у якому Костюк віддала суперниці лише три очки та перемогла 7:3.

А ось другий сет розгортався за іншим сценарієм. Костюк із двома брейками повела в рахунку 5:1. Утім Бюрель не дозволила українці взяти ще одну її подачу, тож партію тенісистки завершили з рахунку 6:2 на користь Костюк.

Наступною суперницею Марти стане грецька тенісистка Марія Саккарі. Матч за вихід до чвертьфіналу Олімпійських ігор-2024 запланований на 31 липня, попередньо о 13:00.

Нагадаємо, Марта Костюк дебютувала на Олімпіаді з перемоги над чвертьфіналісткою Вімблдону Лулу Сан. Вона здолала представницю Нової Зеландії у двох сетах.

Ястремська завершила виступи на Іграх-2024

Ще одна українка Даяна Ястремська завершила виступи в одиночному турнірі Олімпійських ігор-2024.

У другому раунді змагань українка програла колумбійці Камілі Осоріо з рахунком 6:7 (4:7), 4:6.

Зазначимо, що Ястремська почала другі для себе Ігри в кар’єрі з вольової перемоги над бразилійкою Лаурою Пігоссі. Осоріо у 1/32 фіналу Олімпіади обіграла одинадцяту ракетку світу Єлену Остапенко з Латвії.

Попри виліт з одиночного турніру Ястремська продовжить виступи в парі з Костюк на Олімпіаді. Їхніми першими суперницями будуть польки Магда Лінетт та Аліція Росольська.