Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Косовиця – запорука краси та благоустрою міста!

Благоустрій та впорядкування зелених зон і газонів у нашому місті, є однією з естетичних візитівок Ніжина туристичного. З настанням спекотного літа кількість туристів та гостей міста не зменшилась, а навпаки значно збільшилась. Враховуючи те, що стовпчики термометрів досягають позначок у +33 градусів по Цельсію і більше, одним зі способів сховатись від палючих променів сонця та літньої спеки – є наші парки та сквери.

В центральній частині Ніжина знаходяться сквери ім.: Б. Хмельницького, М. Заньковецької, Л. Губіної, М. Гоголя, Ю. Лисянського, а трохи далі Театральний, Кониського та сквер створений заради вшанування пам’яті жертв і постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Також, у місті є чудові та красиві парки Незалежності, ім. Т. Шевченка, Графський. Всі вони мають спеціально облаштовані зони відпочинку з лавками та урнами, а також квітники з декоративними квітами і рослинами та газони зі спеціально посіяною газонною травою чи створені самою природою без втручання людей. Крім того, у Ніжині існує безліч зелених зон на вулицях міста і досить приємно спостерігати, як вони постійно  приводяться до ладу працівниками комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства”.

Значна спека у поєднанні з дощами, що недавно пройшли містом спричинили стрімкий ріст трави як на вулицях, так і у парках та скверах Ніжина, і навряд чи знайдеться хоч один мешканець, якому буде до вподоби трава по коліна, особливо, в центрі Ніжина.

Косарями комунального підприємства «ВУКГ» проводиться черговий етап зі скошування високої трави на зелених зонах скверів, парків та центральних вулицях міста. Вже проведена косовиця у скверах імені Ю. Лисянського, Б. Хмельницького, Чорнобильців, у сквері біля НДУ, парку Незалежності, по вулицях Хмельницького, Набережна, Воздвиженська, Овдіївська, Шевченка, Покровська, Василівська, Шевченка. Наразі триває робота у скверах М. Гоголя, Л. Губіної, Ю. Лисянського, а якість проведених робіт контролюється керівництвом КП «ВУКГ».

Паралельно з цим, виконується формувальне підстригання зеленої огорожі (декоративних кущів) на центральній алеї по вулиці Шевченка, по вулиці Небесної Сотні та у скверах міста.

Працює бригада кваліфікованих косарів підприємства, озброєна сучасними професійними бензиновими косарками. Незважаючи на пекельну спеку, косарі старанно та швидко приводять до ладу зелені зони міста, що в свою чергу значно впливає на загальний благоустрій міста та імідж туристичного Ніжина.

Нагадуємо, що КП «ВУКГ» надає послуги зі скошування трави та підрізання кущів для всіх бажаючих. Професіонали своєї справи з великим досвідом роботи з задоволенням проведуть роботи з благоустрою зелених зон, прибудинкових територій приватного сектору або будь-якого підприємства чи установи. Замовити такі роботи можна звернувшись до підприємства, яке знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128, або за телефонами (068) 27-26-232, (04631) 4-15-64.

Unenizh.org.ua
2021-07-16 16:50:04