Місто і регіон

Косарям КП “ВУКГ” не до відпочинку!

Літня спека в чергуванні з рясними дощами принесла до Ніжина сприятливий клімат для стрімкого росту трави як на вулицях, так і у парках та скверах міста. Косовиця зелених зон вулиць та скверів Ніжина не зупинялася ні на мить і продовжується досить успішно та впевнено. 

Виконують такі роботи професіонали цієї справи – працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства». Працює бригада косарів, забезпечених сучасними косарками відомого бренду. Щоб місто не перетворилось на суцільні чагарники, комунальники якісно та швидко скошують занадто високу траву, яка досить швидко підіймається.

Скошування високої трави триває на центральних вулицях, площах та у парках і скверах міста. Крім того, виконується санітарне підрізання зеленої огорожі (кушів), щоб вони мали гарний естетичний вигляд.

Шановні мешканці! КП «ВУКГ» надає послуги зі скошування трави та підрізання кущів для всіх бажаючих. Професіонали своєї справи з великим досвідом роботи з задоволенням проведуть роботи з благоустрою зелених зон, прибудинкових територій приватного сектору або будь-якого підприємства чи установи. Замовити такі роботи можна звернувшись до підприємства, яке знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128, або за телефонами (068) 27-26-232, (04631) 4-15-64.

Unenizh.org.ua
2022-08-12 12:44:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин