Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Косарі КП “ВУКГ”:зелені зони Ніжина повинні бути завжди доглянутими!

Саме таким правилом керуються косарі комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” виконуючи таку важливу і необхідну для Ніжина роботу як скошування високої трави та благоустрій зелених зон міста.

Косарями комунального підприємства «ВУКГ» триває черговий етап зі скошування високої трави на зелених зонах скверів, парків та центральних вулицях міста. Вже проведена косовиця у скверах імені Ю. Лисянського, Б. Хмельницького, Заньковецької, Губіної, Чорнобильців, у сквері біля НДУ, парку Незалежності, по вулицях Хмельницького, Набережна і Набережна-Вороб’ївська, Воздвиженська, Овдіївська, Покровська, Московська (включаючи сквер біля кладовища “Центральне”,  Космонавтів. Наразі триває робота по вулиці Шевченка, а якість проведених робіт контролюється керівництвом КП «ВУКГ».

Паралельно з цим, була виконана кропітка робота з формувального підстригання зеленої огорожі (декоративних кущів) на центральній алеї по вулиці Шевченка, по вулиці Небесної Сотні по вулиці Набережна та у скверах міста.

Працює бригада кваліфікованих косарів підприємства, озброєна сучасними бензиновими косарками відомого виробника.  Косарі старанно та швидко приводять до ладу газони, а прибиральники міста відразу прибирають залишки трави.

Нагадуємо, що КП «ВУКГ» надає послуги зі скошування трави та підрізання кущів для всіх бажаючих. Професіонали своєї справи з великим досвідом роботи з задоволенням проведуть роботи з благоустрою зелених зон, прибудинкових територій приватного сектору або будь-якого підприємства чи установи. Замовити такі роботи можна звернувшись до підприємства, яке знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128, або за телефонами (068) 27-26-232, (04631) 4-15-64.

Unenizh.org.ua
2021-08-28 13:36:03