Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Косарі КП «ВУКГ» до ваших послуг!

З приходом теплої весни, коли прокидається природа, починає активно рости і квітнути вся рослинність, в тому числі й трава на газонах, у парках, скверах та на зелених ділянках у Ніжині.

Для того, щоб трава стихійно не розросталася і мала акуратний вигляд, її необхідно регулярно косити. Косіння трави слід оптимально робити один раз на тиждень або один раз на два тижні, в залежності від сезону. Якщо проводити процедуру правильно і систематично, то газон придбає міцну кореневу систему, посилюється кущіння, а також можна уникнути утворення лисин, які з’являються від нестачі світла в нижніх частинах газону.

Скошування високої трави та приведення до ладу газонів міста є невід’ємною частиною великої та кропіткої роботи з благоустрою Ніжина.

Працівниками комунального підприємства «ВУКГ» розпочато перший етап скошування високої трави в зелених зонах скверів та центральних вулицях міста. Вже проведена косовиця у скверах імені Ю. Лисянського, Гоголя, Губіної, Заньковецької, Хмельницького, у сквері біля НДУ, парку Незалежності, по вулицях Хмельницького, Незалежності, Покровська, Василівська, Шевченка. Наразі триває робота по вулиці Борзнянський Шлях, а якість проведених робіт контролюється керівництвом КП «ВУКГ».

Працює бригада кваліфікованих косарів підприємства, озброєна сучасними професійними бензиновими косарками відомого виробника. Косарі старанно та швидко приводять до ладу зелені зони міста.

Як що вам потрібно:

• розчистити занедбану ділянку, з високими міцними бур’янами;

• скосити траву біля паркану або дороги на видовженій ділянці;

• підготувати ділянку до продажу для підвищення привабливості;

• покосити траву на великій ділянці комерційної нерухомості;

Необхідно мати відповідну техніку та володіти навичками у цій сфері. Є безліч пропозицій на ринку за заниженими цінами, але навряд чи ви отримаєте гідну якість у цьому випадку. Звертаючись до КП «ВУКГ», ви завжди можете розраховувати на компетентність наших фахівців і наявність всієї необхідної техніки і спорядження для швидкого та якісного косіння трави.

Нагадуємо, що КП «ВУКГ» надає послуги зі скошування трави та підрізання кущів всім бажаючим. Професіонали своєї справи з великим досвідом роботи із задоволенням проведуть роботи з благоустрою зелених зон, прибудинкових територій приватного сектору або будь-якого підприємства чи установи.

Замовити такі роботи можна, звернувшись до підприємства, яке знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128.

Unenizh.org.ua
2021-05-19 15:10:05