Новини Чернігова

Коровай до дня міста: чернігівці привітали Кропивницький. ФОТО

Коровай до дня міста: чернігівці привітали Кропивницький. ФОТО

24 вересня директорка Чернігівського хлібокомбінату №2 Ольга Заїка привітала жителів міста Кропивницький з днем міста та передала подарунки від чернігівців.

 

Під час бойових дій підприємства та громада Кропивницького активно допомагали Чернігову. Зокрема, депутат Кропивницької міської ради Андрій Табалов надавав допомогу Чернігівському хлібокомбінату №2. Завдяки його зусиллям підприємство забезпечувало містян хлібом, а також молочними продуктами, які безкоштовно роздавали людям попри всі складнощі.

Ольга Заїка висловила свою вдячність від усіх жителів Чернігова та передала святковий коровай. Окрім цього подяки від начальника Чернігівської ОВА В‘ячеслава Чауса були вручені очільнику Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрію Райковичу та генеральному директору ТОВ «Молочна компанія «Волошкове Поле».

Коровай до дня міста: чернігівці привітали Кропивницький. ФОТО

«Чернігів ще довго буде пам’ятати добро, яке зробили підприємці Кропивницького. Під час активних бойових дій Андрій Табалов телефонував на підприємство кілька разів на день та постійно питав «Що потрібно?». Завдяки йому у мене була впевненість в тому, що всі необхідні продукти 100 відсотків буде доставлено до Чернігова будь-яким шляхом. Він точно зможе це зробити, адже він пообіцяв. Так і було. У нас могло не бути світла, води, але завжди було все, для того щоб випекти хліб, навіть коли підірвали міст. Тож я дуже щаслива, що сьогодні маю нагоду подякувати Андрію Табалову від усього нашого міста», — розповіла Ольга Заїка.

Коровай до дня міста: чернігівці привітали Кропивницький. ФОТО

 

Вітали гостей заходу й актори Чернігівського театру ім. Т.Г.Шевченка. Кропивницький вважається театральним містом і саме там заснували перший український професійний театр. Цікаво, що багато чернігівських акторів родом з Кропивницького.

«Мені дуже хотілося запросити до нас саме чернігівських акторів. Я люблю Чернігів, у мене багато чого пов'язано з ним. Сьогодні вкотре згадали події, які відбувалися у лютому та березні. У багатьох в залі були сльози. Напевно тоді, взимку, я і мріяти не міг, що запрошу чернігівців до нас на день міста, але завдяки нашим ЗСУ ми маємо змогу це зробити», — зізнався Андрій Табалов.

Підтримка Чернігова дуже важлива і сьогодні. Підприємець Андрій Табалов фінансово допомагає працівникам Чернігівського хлібокомбінату №2, будинки яких постраждали через бойові дії. Вже неодноразово десятки людей отримували допомогу для відновлення власних домівок.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.09.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь