Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Коронавірус на Чернігівщині: захворіли 154 людини, двоє померли

Коронавірус на Чернігівщині: захворіли 154 людини, двоє померли

У Чернігівській області за добу на коронавірус захворіли 154 людини. Більшість з них у Чернігові – 69.

Про це Високому Валу повідомили в прес-службі Чернігівської ОДА.

ПЛР-тести підтвердили захворювання також у двох ніжинців, дев’яти прилучан, восьми жителів Ріпкинського району, 17 – Городнянського. По чотирнадцять інфікованих жителів у Бобровицькому і Куликівському районах, по три у Козелецькому і Чернігівському, по п’ять у Прилуцькому та Ічнянському. По двоє хворих у Менському і Сновському районах, один у Семенівському. З них 17 осіб перебувають на госпіталізації, решта лікується вдома.

Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли 61-річна жінка з Городнянського району та 66-річний житель Прилуцького. Вони мали супутні захворювання.

За минулу добу від коронавіру в області одужали 87 хворих. З них двадцять вісім чернігівців, 16 ніжинців, дев’ять прилучан, постільки ж мешканців Куликівського району. По три одужавших у Талалаївському і Ніжинському районах, по чотири у Бобровицькому, Ріпкинському і Сновському та семеро у Бахмацькому. З них п’ятнадцять осіб перебували на госпіталізації.

Загалом на Чернігівщині 9367 випадків інфікування COVID-19.

З них:

– 4417 пацієнтів одужало;

– 4320 — лікується вдома;

– 451 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;

– 156 летальних випадків;

– 23 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в лабораторному центрі провели 478 ПЛР-досліджень. 750 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.

Фото з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.11.2020