Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Коронавірус на Чернігівщині: захворіли 135 людей, семеро померли

Коронавірус на Чернігівщині: захворіли 135 людей, семеро померли

У Чернігівській області за добу на коронавірус захворіли 135 людей. Більшість з них у Чернігові – 52.

Про це Високому Валу повідомили в прес-службі Чернігівської ОДА.

ПЛР-тести підтвердили також захворювання у вісімнадцяти ніжинців, трьох прилучан, 19 жителів Новгород-Сіверського району, 12 – Козелецького, 9 – Ріпкинського. По чотири людини захворіли у Корюківському і Менському районах, по два – у Городнянському і Коропському, шість – у Сновському районі. По одному хворому в Чернігівському, Куликівському, Прилуцькому і Семенівському районах. З них 22 особи перебувають на госпіталізації, решта лікується вдома.

Семеро людей померли. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли двоє чоловіків з Борзнянського району, 69 і 58 років, та 64-річна жінка зі Срібнянського району. Також чотири втрати у Чернігові: померли дві жінки (69 і 80 років) та двоє чоловіків (56 і 67 років). Усі вони мали супутні захворювання. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусу в області одужали 84 хворих. З них тринадцять чернігівців, 18 ніжинців, четверо прилучан. Вісім осіб одужало у Куликівському та семеро у Козелецькому районі. Одужали четверо жителів Корюківського та стільки ж з Ніжинського та Ічнянського районів. По троє одужалих у Менському, Семенівському, Бобровицькому і Коропському районах, п'ятеро осіб одужали у Бахмацькому та у Новгород-Сіверському районах. З них дев’ятнадцять осіб перебували на госпіталізації.

Загалом на Чернігівщині 9502 випадки інфікування COVID-19.

З них:

– 4501 пацієнт одужав;

– 4355 — лікується вдома;

– 460 — перебуває у медзакладах;

– 163 летальних випадків;

– 23 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в лабораторному центрі провели 864 ПЛР-досліджень. 685 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.

Фото з мережі

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
05.11.2020