Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Коронавірус на Чернігівщині: 81 людина захворіла, 34 – одужали та двоє померли

Коронавірус на Чернігівщині: 81 людина захворіла, 34 – одужали та двоє померли

В Чернігівській області за минулу добу на COVID-19 захворіли 81 житель області.

Про це повідомляє Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА.

Захворювання підтвердили у десяти ніжинців, одинадцяти чернігівців, двох прилучан, 18 жителів Носівського району, 15 Бахмацького, восьми Козелецького, семи Прилуцького та чотирьох Ніжинського районів. По два інфікованих виявили у Коропському і Менському районах, по одному у Чернігівському й Городнянському.

Є ще два летальних випадки. Від COVID-19 помер 57-річний житель Бахмача та 75-річний чоловік зі Сновського району. Вони мали супутні патології, які ускладнили перебіг коронавірусу.

За минулу добу в області одужало ще 34 особи: одинадцять прилучан, 17 жителів Бобровицького району, одужали двоє жителів Ічнянського району, двоє у Коропському та стільки ж у Сновському районах.

Загалом на Чернігівщині 2883 випадки інфікування COVID-19.

 з них:

– 1310 пацієнтів одужали;

– 1324 — лікується вдома;

– 196 — перебуває у медзакладах;

– 44 летальних випадків;

– 9 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

Загалом в області 1520 активних випадків.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 354 ПЛР-досліджень. 645 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.

Нині учні 61 школи у Ніжині, Бобровицькому та Носівському районах переведені на дистанційне навчання. Також закриті 48 садочків і сім закладів позашкільної освіти. У зв’язку з тим, що території увійшли до червоної карантинної зони, навчання припинили у 5 ВНЗ та у двох закладах професійної (професійно-технічної освіти).

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.09.2020