Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Королева Єлизавета II стала прабабусею у 12-й раз

Королева Великої Британії Єлизавета II стала прабабусею у 12-й раз. У принцеси Беатріс та її чоловіка Едоардо Мапеллі Моцці 18 вересня народилася дочка.

Пологи пройшли у Вестмінстерській лікарні Лондона. Дівчинка з’явилася на світ з вагою 2,8 кг. Радісну новину повідомили на офіційному сайті королівської родини.

Новонароджена стала десятою у черзі на королівський трон. Принцеса Беатріс поки не показує дочку, а також продовжує тримати її ім’я в секреті.

Нагадаємо, що принцеса Беатріс і Едоардо Мапеллі Моцці одружилися у липні 2020 року. Вони організували таємну церемонію весілля, куди запросили лише близьких членів родини, зокрема королеву Єлизавету II та покійного принца Філіпа.

Новонароджена дівчинка стала першою спільною дитиною пари. У Едоардо вже є п’ятирічний син Кристофер від попереднього шлюбу.

Це четвертий правнук королеви Єлизавети, який з’явилася на світ у 2021 році. У лютому хлопчика народила принцеса Євгенія.

У березні на світ з’явився син Зари і Майка Тіндолл. У червні друга дитина народилася у сім’ї Меган Маркл і принца Гаррі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-20 16:06:55

Магазин Автозапчастин м.Ніжин