Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Корниенко рассказал, когда рассмотрят вопрос о лишении Разумкова мандата

Рішення про те, чи позбавляти колишнього голову Верховної Ради Дмитра Разумкова депутатського мандата планують ухвалювати на з’їзді партії Слуга народу.

Про це повідомив голова політсили і перший віце-спікер парламенту Олександр Корнієнко. Він пояснив, що рішення щодо можливого позбавлення мандата ухвалюватимуть залежно від подальших голосувань Разумкова за ті чи інші питання.

– Давид Арахамія (голова фракції Слуга народу, – Ред.) запропонував непогану, як на мене, конструкцію. Вона полягає у тому, що треба подивитися, чи продовжуватиме позафракційний народний депутат Дмитро Разумков свою діяльність відповідно до програми партії Слуга народу, – додав Корнієнко.

За словами першого віце-спікера, Дмитро Разумков не голосував за низку рішень, передбачених партійною програмою. Але Олександр Корнієнко не зміг відповісти на запитання, скільки законопроєктів повинен проігнорувати у своїх голосуваннях екс-спікер, щоб партія позбавила його мандата.

7 жовтня Верховна Рада відправила у відставку Дмитра Разумкова – спікера парламенту. Але, попри це, він все одно залишається одним із народних депутатів.

Оскільки під час парламентських виборів у 2019 році його обрали по загальнодержавному багатомандатному округу від партії Слуга народу (йшов у списку партії під №1).

Найбільше голосів за відставку Разумкова дала фракція Слуга народу – 215, пояснивши це тим, то він начебто відступив від загальних принципів партії, тому більше не є членом команди і не може представляти політсилу на такій високій посаді.

Джерело: Суспільне

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-30 09:55:08

Магазин Автозапчастин м.Ніжин