Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кордон Молдови та Польщі можна перетинати за документами у Дії

Громадяни України можуть перетнути кордон із Молдовою та Польщею за документами в Дії. У період дії військового стану українцям дозволили в’їжджати в ці країни, використовуючи електронні документи замість закордонних паспортів.

– В умовах військового стану спрощено перетин кордону. Відтепер українці можуть виїхати до Молдови, користуючись електронним документом замість звичайного закордонного паспорта. Враховуючи, що до 24 квітня в Молдові оголошено надзвичайний стан, прикордонники суміжної держави роблять все для прискорення перетину державного кордону та приймають у наших співвітчизників цифрові документи в мобільному додатку Дія, – повідомляють у МВС.

Зазначається, що досягнуто домовленості з польською владою про те, що під час дії в Україні військового стану, за документами у Дії громадяни можуть перетнути і українсько-польський кордон.

З початку російської агресії Україну залишили понад 3 млн людей, кожна друга з них – дитина. Про це у Женеві заявили представники гуманітарних служб ООН. За останні 20 днів щодня понад 70 тис. українських дітей ставали біженцями. Щохвилини 55 дітей залишають країну.

Фото: Мінцифри

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-16 13:37:01

Магазин Автозапчастин м.Ніжин