Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Концерн Rheinmetall будує в Румунії центр для обслуговування і ремонту озброєння ЗСУ

Німецький концерн Rheinmetall будує центр технічного обслуговування та логістики в Румунії, недалеко від кордону з Україною. Там має відбуватися ремонт західного озброєння, яке використовують ЗСУ.

Про це повідомляє  N-tv.

Зазначено, що центр почне роботу у квітні. Він має “відігравати центральну роль у підтримці оперативної готовності західних бойових систем, які використовуються в Україні, і в забезпеченні їхнього матеріально-технічного забезпечення”.

Зараз дивляться

За даними представників компанії, центр обслуговуватиме самохідні гаубиці, військові вантажівки, бойові танки Leopard 2 і Challenger, БМП Marder, БТР Fuchs.

– Для нас ключове завдання – надати силам НАТО та Україні найкращу підтримку в цій критичній ситуації, – сказав гендиректор Rheinmetall Армін Паппергер.

Видання додало, що у червні 2022 року Rheinmetall та компанія KMW заснували подібний центр технічного обслуговування в Литві, щоб обслуговувати озброєння литовських та інших сил НАТО, дислокованих у країнах Балтії.

Раніше український оборонний завод Маяк розпочав виготовлення нових авіаційних боєприпасів осколкової дії для підрозділів Збройних сил України.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: N-tv

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-03 11:37:42