Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Контролювати кордон і НАТО: Лукашенко звернувся до прикордонників і Міноборони

Президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив Держприкордонкомітету країни ретельніше контролювати кордон, а Мінборони – стежити за пересуванням сил НАТО.

Про це він заявив 19 серпня на засіданні Ради безпеки. Держприкордонкомітет має не пропускати до Білорусі бойовиків, зброю і гроші для фінансування протестів.

– Ми бачимо, що ці гроші надходять. Платять людям, які хочуть заробити. З квіточками постояти, ще щось зробити, – прокоментував Олександр Лукашенко.

А Міноборони має відслідковувати пересування військ НАТО, зокрема на території сусідніх Литви та Польщі.

– Ми повинні відслідковувати напрямки їхнього руху та їхні задуми. Але нині ми всі ці задуми бачимо. Особливо нас це не хвилює, але окремі факти, особливо у гродненському напрямку, змушують задуматися, – додав глава держави.

Протести у Білорусі

Понад тиждень у Білорусі тривають протести через переобрання Олександра Лукашенка президентом країни. Люди вийшли з акціями, але зіштовхнулися на вулиці з ОМОН, які розганяли мітинги.

Побиття і затримання не зупинили громадян країни: спочатку вони провели загальнонаціональний марш свободи, а потім влаштували страйк.

Лукашенко також не планує відступати: він регулярно телефонує Володимиру Путіну з приводу ситуації в країні, а також хоче повернути мир у Білорусь – таке завдання він дав МВС і КДБ.

Детальну хронологію подій у Білорусі дивіться у матеріалі Фактів ICTV.

Джерело: БелТА

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-19 16:33:21