Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Консиліум лікарів рекомендує перемістити Саакашвілі до лікарні

Лікарі рекомендують госпіталізувати колишнього президента Грузії Міхеіла Сакашвілі, який з початку жовтня перебуває у СІЗО. Екс-президент і громадянин України голодує уже 20 днів.

Рекомендацію перевести Саакашвілі у лікарню для посиленого спостереження дав Консиліум лікарів. Про це журналістам розповів член консиліуму, лікар Зураб Пагава.

За словами Пагави, у Саакашвілі є висока ймовірність ускладнень, тому госпіталізація необхідна для підстрахування. Лікар наголосив, що поки про терміновість не йдеться, але перемістити Саакашвілі у госпіталь потрібно найближчим часом.

– Це не питання годин, але має відбутися найближчим часом.

Затримання Саакашвілі

Міхеіла Саакашвілі затримали у Тбілісі 1 жовтня. Він повернувся на батьківщину напередодні місцевих виборів вперше з 2013 року.

Після затримання Саакашвілі помістили до ізолятора. У той же день політик оголосив про голодування у знак протесту на обвинувачення.

11 жовтня лікар Міхеіла Саакашвілі повідомив про погіршення стану здоров’я. Він розповів, що спочатку колишній президент Грузії пив соки та воду з медом, а потім відмовився від усього.

Також в ізоляторі стало відомо, що у нього рідкісна хвороба – спадкове генетичне захворювання крові. Лікар додав, що за такої хвороби голодування є небезпечним.

Уже 17 жовтня лікар заявив, що Саакашвілі стало гірше – він не може самостійно пересуватися, але припиняти протест не планує.

Джерело: Грузія Online

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-20 12:12:24

Магазин Автозапчастин м.Ніжин