Україна і світ

Конституційний суд РФ розгляне скаргу Котова, якого затримали за несанкціоновані мітинги, в тому числі на підтримку українських моряків

Його не вперше затримали за несанкціоновані мітинги
Конституційний суд Російської Федерації перегляне справу московського опозиціонера Костянтина Котова, якого засудили за неодноразову участь у неузгоджених мітингах, у тому числі на підтримку українських в’язнів Кремля. Про це відомо з визначення Конституційного суду РФ.

Суд визначив, що раніше стаття, за якою засуджено Котова, вже розглядалася через позови інших громадян. Тому окремого засідання з цього приводу не буде проведено. Але вирок, винесений опозиціонеру, суд зобов’язався розглянути в установленому порядку.

Захист засудженого також зазначає, що винесений йому вирок не відповідає скоэному, адже таке покарання присуджують тільки в разі заподіяння фізичної або матеріальної шкоди.

Нагадаємо, Костянтина Котова засудили за неодноразове порушення правил проведення акцій протесту та участь у несанкціонованих мітингах (ст. 212 КК РФ). Його засудили до 4 років позбавлення волі в колонії загального режиму.

Затримали його на мітингу в підтримку незалежних кандидатів на виборах до Московської міської думи 10 серпня 2019 року, відразу після виходу з метро “Китай-город”.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close