Місто і регіон

Конкурс на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру завершився

Конкурс на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру завершивсяЗгідно Рішення Ніжинської міської ради Чернігівської області від 06 грудня 2017р №30-32/2017 Управлінням освіти проведено конкурсний відбір (ІI етап) на зайняття вакантної посади директора комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр Ніжинської міської ради Чернігівської області.

Про це розповіли на сайті Правда Тут.

За інформацією управління освіти Ніжинської міської ради, члени комісії ухвалили: Вважати переможцем конкурсу на посаду директора комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр Ніжинської міської ради Чернігівської області Ступак В.В. та рекомендувати начальнику Управління освіти призначити її на відповідну посаду.

Конкурс на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру завершився Конкурс на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру завершився

Раніше журналісти “правдатут” писали, що розміщати інклюзивно-ресурсний центр в Ніжині планують на базі одного з навчальних закладів.

Загалом, у Ніжині 2 678 дітей з порушенням психофізичного розвитку. Із них – 537 дітей дошкільного та 2 141 дитина шкільного віку. 151 дитина з інвалідністю навчається в закладах загальної середньої освіти та 18 дітей – виховуються в закладах дошкільної освіти.

У 6 навчальних закладах функціонує 7 класів з інклюзивним навчанням, до яких включено 11 учнів. Працюють 2 інклюзивні групи (ДНЗ №17 та ДНЗ №21), у яких перебуває 4 дітей дошкільного віку. Відкрито 5 класів з інклюзивним навчанням  у ЗОШ №4,  ЗОШ №12, ЗОШ №2, ЗОШ №10, ЗОШ №15  та 1 інклюзивну групу в ДНЗ №21 (ясла-садок) «Калинонька» комбінованого типу.

Суть інклюзивної освіти – навчання дітей, які мають порушення в розвитку, разом зі своїми однолітками, із типовим розвитком.

Джерело: Уездные новости
10.01.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close