Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Конкурс для забудовника по Попудренка, 16 та відновлення роботи громадського транспорту: в міській раді провели виконком

Замість зруйнованого будинку по Попудренка, 16 зведуть новий. Для цього у Чернігові оголосили конкурс для інвесторів-забудовників. Таке рішення ухвалили під час виконкому, що пройшов у Чернігівській міській раді.

«З огляду на рекомендації конкурсної комісії від 15.04.21 року просимо прийняти рішення про проведення конкурсу на кращого інвестора-забудовника житлового будинку замість нинішнього аварійного по вул. Попудренка, 16 у Чернігові»,- Олександр Марущак, директор КП «Чернігівбудінвест».

Результати конкурсу мають оприлюднити вже 31 травня. Учасники виконкому рішення підтримали.

Також під час виконкому затвердили статут другої міської лікарні.

«Там змінено як правонаступник уже «Чернігівська міська лікарня №2» «Чернігівської міської лікарні №1» і зміни внесені у зв´язку з введенням оздоровчого закладу «Дружба». В ліцензіях і статутах не значився цей заклад»,- Ольга Малець, в.о. начальника управління охорони здоров’я ЧМР.

Також на цьому засіданні виконкому мали вирішити питання відновлення роботи громадського транспорту. Однак його відтермінували.

«Як у нас пройдуть свята, яку ми будемо бачити динаміку, яка в нас буде визначена зона Кабміном»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Також у міській раді зазначили, що в п´ятницю мають провести зустріч зі священниками. Із ними повинні обговорити процес освячення пасок на Великдень.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

29.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова