Новини Чернігова

Коні, що сидять, собаки, що співають та однолапі лелеки: друге життя для викинутих на призволяще. ВІДЕО

Коні, що сидять, собаки, що співають та однолапі лелеки: друге життя для викинутих на призволяще. ВІДЕО

Хобі, що переросло в сенс життя.

Марина рятує покинутих тварин. Проміняла квартиру в Чернігові на заміський будинок і перетворила його на дім для тварин.

Біля самісінької хвіртки нас  зустрічають грайливі песики. Тут їх 11. Один демонструє свій бездоганний голос, хоч зовсім не має слуху. Інша – свої охоронні здібності.      

Та найбільші зірку у Марининому зоодомі Гранд та Пері. Вона доросла коняка, що професійно виступала на кінних шоу.

Півторарічний Гранд виконувати Маринині команди почав лише кілька місяців тому. До цього понад 3 місяці у нього була реабілітація. Бо викупили його у м’ясника за кілька днів то забою. Нині Гран грайливий і старанний актор.

А доросла кобила Пері – йому як мама, Де треба штурне. А то й собою затулить.

Та найбільший Маринина біль – ця кобила Мілка. В попередніх Дніпропетровських господарів вона ледве не вмерла. За місяць перебування у Марини. Вона ще не встигла набрати ваги. Поволі її реанімують.

Біля коней господарюють собаки. Борман та Остін охороняють територію та навіть ділять  один обід.

Тотя – кіт підліток. Він крутиться в пташиному загоні. Бо тут – улюблені ласощі.

Лелеки зібрані з різних куточків району. Усіх Марині довелося рятувати.

Активний помічник у Марининому хобі – її коханий Влад.  Це він майструє нові будки, чистить станій і  завозить харчі. Зізнається сумувати чи впадати в депресію не дають тварини.

За тренування постійно спостерігають сусіди. Дід Анатолій зазирає через паркан. Каже, таких вихованих коней ще не бачив.

До Марининого притулку приїжджають дітлахи та дорослі. Хтось отримати послуги іпо та каністерапії. Хтось подивитися на тренованих  коней. А доки ми знімали та дивувалися Марининим вихованцям відповідальна Дана ні на крок не відійшла від наших речей.

Детальніше у сюжеті

 
Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: