Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Конгрес США зробив крок до підвищення мит на торгівлю з Росією та Білоруссю

Палата представників Конгресу США проголосувала за скасування для Росії та Білорусі так званого статусу “країни найбільшого сприяння”. Про це інформує BBC

Як пишуть у медіа, виключення РФ із низки “країн найбільшого сприяння” дозволить підвищити тарифи на ключові продукти, які продає Кремль, включаючи мінеральне паливо, добрива та метали.

За скасування торгових привілеїв для обох країн у відповідь на вторгнення Росії в Україну проголосували 424 конгресмени нижньої палати – Палати представників.

Очікується, що Сенат – верхня палата – теж швидко схвалить закон. Лідер більшості у Сенаті Чак Шумер сказав:

На сьогодні обидві партії, демократи і республіканці, залишаються єдиними в тому, щоб надіслати Путіну чіткий сигнал: його нелюдське насильство проти українського народу буде мати жахливу ціну, і сьогоднішній крок Палати представників є ще одним способом втілити це в реальність.

Крім того, президент США “дасть знати” лідеру Китаю Сі Цзіньпіну, які наслідки чекатимуть на його країну, якщо він вирішить підтримати Росію у її злочинній війні проти України.

Про це 17 березня заявив держсекретар США Ентоні Блінкен. Він нагадав, що 18 березня має відбутися офіційна розмова між Сі Цзіньпіном та Джо Байденом.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-18 04:36:45

Магазин Автозапчастин м.Ніжин