Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Конгрес США підтримав виділення Україні майже $40 млрд допомоги

Палата представників, яку очолюють демократи, у вівторок увечері проголосувала за ухвалення законопроекту про надання допомоги Україні на суму близько 40 мільярдів доларів, оскільки вона продовжує стикатися з жорстоким нападом Росії. Про це повідомляє CNN.

Потім це має бути прийнято Сенатом, перш ніж буде передано президенту Джо Байдену для підписання як закон.

Лідер більшості в Сенаті Чак Шумер заявив раніше того ж дня, що після того, як Палата представників схвалила пакет, Сенат вживе швидких заходів, щоб відправити документ на стіл Байдену.

Допомога Україні була рідкісною яскравою плямою двопартійності на Капітолійському пагорбі, коли демократи та республіканці здебільшого гуртувалися навколо заклику допомогти нації, яка зіткнулася з російським нападом.

Законодавці оприлюднили текст законопроекту напередодні голосування у Палаті представників. Законодавство, схвалене Палатою представників, передбачає фінансування довгого списку пріоритетів, включаючи військову та гуманітарну допомогу.

Законопроект включає збільшення фінансування повноважень президента з 5 мільярдів доларів, які спочатку запитувала адміністрація Байдена, до 11 мільярдів доларів. Фінансування повноважень президента зі скорочення витрат дозволяє адміністрації відправляти військову техніку та зброю із запасів США. Це був один із основних способів оперативного забезпечення українців військовою технікою за останні 75 днів конфлікту в Україні.

Нагадаємо, нещодавно президент Європейської ради Шарль Мішель, який перебував в Україні, заявив, що Європейський Союз уже близький до вирішення проблеми із забороною імпорту російської нафти. 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-11 09:51:19

Магазин Автозапчастин м.Ніжин