Місто і регіон

Концепція розвитку систем теплопостачання об’єктів міста Ніжина

В рамках Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) за підтримки Глобального екологічного фонду 02 квітня до Ніжинської міської ради завітали члени Експертної платформи з енергоефективності Сергій Парасочка та Валерій Гензіцький з метою обговорення стану системи теплопостачання та можливості вирішення нагальних проблем з теплозабезпечення. На зустрічі з експертами були присутні перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, депутати міської ради, керівники структурних підрозділів та виконавчих органів виконавчого комітету, керівництво ТОВ “НіжинТеплоМережі”, Ніжинського управління з газопостачання та газифікації, комунальних підприємств та ЗМІ.

Експерти мають практичний та управлінський досвід роботи у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики. Їх діяльність спрямована на підготовку проектів нормативно-правових актів. Тож на першому етапі роботи вони формулюватимуть своє бачення, розглядати пропозиції, а згодом буде здійснено доповнення та корегування програми.

Для напрацювання і затвердження майбутнього проекту, а саме концепції розвитку систем теплопостачання об’єктів міста Ніжина, а в подальшому для його реалізації, команді експертів потрібно надати певну інформацію: схеми по мікрорайонам, аналітичні та облікові дані, минулі напрацювання.

У ході обговорень Григорій Миколайович запропонував за активної підтримки ТОВ “НіжинТеплоМережі” сформувати базу даних по теплопостачанню. Маючи досвід з інших міст та деякі напрацювання з отриманих матеріалів та після обстеження 15-ти котелень члени Експертної платформи з енергоефективності зможуть запропонувати схему розвитку тепломереж міста Ніжина.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Відділ інформаційно-аналітичної роботита комунікацій з громадськістю

Close