Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Комунальники зробили лавки в парку Шевченка «патріотичними».

Пам’ятаєте, як казав К. Станіславський: «Театр починається з вішалки»? Так от, будь-яке місто починається з вокзалу, парків і скверів, а парки і сквери – з лавочок, на яких чимало часу проводять, відпочиваючи, містяни. Тобто загальна картина завжди складається з дрібничок.

Ще вчора зранку частина лавок у парку Шевченка в Ніжині мала неприємний вигляд – деревина, з якої вони зроблені, потемніла від сирості.

Вже через пару годин все змінилося: працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» їх пофарбували у жовто-сині кольори. Ніби дрібниця, але ж як приємно! Приємно, що нарешті лавки придбали пристойний вигляд. Вдвічі приємніше, що вони стали кольору українського прапору.

Ми звернулися за коментарями до майстра дільниці утримання парків та скверів КП «ВУКГ» Ярослава Білана.

«Цьогоріч наше підприємство вперше займається благоустроєм парку Шевченка, раніше це робила фірма «Партнер». Загалом в парку 21 лавка п’яти видів та 12 урн, дев’ять з яких встановили нещодавно. Кольори ми підбирали схожі на ті, що були раніше: світлий верх – темний низ. У кожного вида лавок свій колір. Те саме – й з урнами: у кожного виду – свій колір. Робимо це задля різноманітності, для гарного настрою відвідувачів, оскільки парк Шевченка – розважальний. Взагалі раз на рік фарбуємо лавки та урни в кожному парку міста», – підкреслив Я. Білан.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано КП «ВУКГ»

Unenizh.org.ua
2021-07-02 13:38:03