Місто і регіон

Комунальники з “ВУКГ” видалили чергове небезпечне дерево!

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, в зв’язку з загрозою життю та майну людей, аварійним станом дерев, працівниками комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства», постійно проводиться комплекс робіт з видалення таких дерев у місті Ніжині.

Чергове видалення небезпечного дерева було проведено по вулиці Овдіївська. З залученням бригади пильщиків і працівників з благоустрою комунального підприємства “ВУКГ” видалено величезний та аварійний клен. Заздалегідь, територія навколо місця проведення робіт була огороджена відповідними дорожніми знаками.

Протягом двох днів пильщики з дільниці обслуговування технічних засобів вулично-шляхової мережі міста та благоустрою, за допомогою ліктьової автовишки поступово та обережно, гілка за гілкою успішно спиляли це небезпечне дерево.

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» приймає замовлення на видалення дерев та підрізання гілок від мешканців та підприємств і установ міста.  Команда професіоналів з задоволенням допоможе Вам у цій складній справі за помірними цінами спиляти зайве або аварійне дерево. Для замовлень звертатись за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128.

Unenizh.org.ua
2022-12-01 15:17:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин