Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Комунальники “ВУКГ” поступово “виводять” парк Шевченка з занепаду та небезпечного стану.

Ще деякий час тому, кожен мешканець, завітавши до центрального парку Шевченка, міг спостерігати жалюгідну картину з його життя:

– аварійні дерева, що в будь який час могли впасти як цілими, так і по одній гілці, з загрозою для життя відвідувачів; – не покошена трава по коліна, що скошувалась орендарем парку на власний розсуд;

– лавки обдерті та обмальовані;

– сміття скрізь, а спортивному розвитку молоді взагалі ніхто не приділяв належної уваги.

Поступово ситуація почала виправлятись у позитивному напрямку. Маємо декілька майданчиків для занять спортом, сміття кожного ранку прибирають працівники КП “ВУКГ”, а благоустроєм самого парку почав займатись цех з утримання парків і скверів на чолі з майстром Ярославом Біланом.

Скошування високої трави на зелених зонах і вздовж алей стало одним з обов’язків косарів та регулярно виконується, а з сірих та убогих лавок комунальники, за допомогою фарб, створюють патріотичні і яскраві місця для відпочинку мешканців.  

А щоб пошкоджені гілки чи аварійні дерева не падали на голови відпочиваючих, до відродження парку долучився цех по обслуговуванню вулично-шляхової мережі міста та благоустрою на чолі з інженером Сергієм Гриценко. Досвідчені майстри своєї справи досить обережно, з залученням спеціалізованої техніки, видаляють пошкоджені дерева, а у разі, якщо дерево не визнано аварійним, виконують санітарне підрізання пошкоджених гілок. Загалом вже було видалено близько семи небезпечних та крихких дерев.

Роботи з благоустрою тривають  досить активно, а самі працівники комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” налаштовані рішуче, щоб якомога швидше зробити з парку Шевченка одну з перлин сучасного Ніжина.

Unenizh.org.ua
2021-07-02 17:54:02