Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кому він потрібен? Якби хотіли, довели б справу до кінця – Путін про отруєння Навального

Президент Російської Федерації Володимир Путін прокоментував розслідування про можливу причетність співробітників ФСБ до отруєння Олексія Навального.

Під час прес-конференції Путін заявив, що опозиціонер користується підтримкою спецслужб США.

Президент назвав публікацію ЗМІ не розслідуванням, а “легалізацією роботи американських спецслужб”.

– А якщо це правильно, тоді це цікаво, тоді спецслужби, звичайно, повинні за ним доглядати. Але це зовсім не означає, що його труїти потрібно, кому він потрібен?

Якщо вже хотіли, напевно, довели б до кінця. А так, дружина (Навального, – Ред.) до мене звернулася, я тут же дав команду випустити його на лікування до Німеччини. У цю ж секунду, – пояснив Володимир Путін.

Путін також назвав критику на свою адресу трюком, сенс якого полягає в тому, щоб використовувати його авторитет. За його словами, цей прийом застосовують у всьому світі для політичної боротьби.

Отруєння Навального

20 сеорпня Олексію Навальному стало зле у літаку, коли він повертався з Томська у Москву. Борт вимушено посадили в Омську, де політика термінового госпіталізували.

Через кілька днів опозиціонера перевезли у німецьку клініку Шаріте. У Німеччині фахівці зробили експертизу, результати якої показали, що Навального отруїли Новачком – забороненою нервово-паралітичною речовиною.

На думку політика, це зробили за наказом Володимира Путіна.

Навальний заявив, що готується повернутися в Росію, проте боїться повторного отруєння.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-17 15:03:30