Україна і світ

Кому він потрібен у Європі? Ребров пояснив мовчання Тимощука щодо війни в Україні

Будівельні матеріали м.Ніжин

Головний тренер футбольного клубу Аль-Айн із ОАЕ Сергій Ребров припустив, що Анатолій Тимощук, який після повномасштабного російського вторгнення в Україну продовжив працювати у пітерському Зеніті та не висловився щодо агресії РФ просто розуміє, що “працювати окрім як Росії, йому ніде”.

На думку Реброва, Тимощук мовчить, оскільки в разі, якщо він висловиться про війну та підтримає Україну, то змушений буде покинути Росію.

В інтерв’ю YouTube-каналу Пряма червона Ребров зазначив, що “Тимощук звик жити у розкоші”.

— Ось ви говорите про Тимощука, він зараз тренер. Він розуміє, кому він потрібен у Європі? Реально десь прилаштуватися працювати? Зараз він працює, він забезпечує свою сім’ю, мабуть, дуже вибагливу дружину, це, мабуть, непросто. А якщо він висловиться на підтримку України – то, все.

Зрозуміло, що в Україні він зараз ніякої роботи не знайде. Він має шукати або у Баварії, якщо йому там щось пропонують. Тому, це їхнє життя, їхній вибір. Кожен з нас стоїть перед вибором. У нас війна в нашій країні, у нас немає вибору.


Ребров розповів, що з Тимощуком не зв’язувався. Український фахівець додав, що розуміє позицію Тимощука, аде самому Реброву вона “неприємна, але це його життя. Він обирає свою позицію і як він житиме далі”.

У березні УАФ за ігнорування війни позбавила Анатолія Тимощука його тренерської ліцензії, всіх державних нагород, почесних звань та українських титулів. Також Тимощуку заборонили довічно займатися футбольною діяльністю на території України.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-21 23:22:16

Магазин Автозапчастин м.Ніжин