Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Компас не в руці, а в оці: юна художниця з Лосинівки радує талантом


Учениця 6 класу Лосинівської школи Поліна Прокопенко малює картини, які не лишають байдужими не лише односільчан, а й журі різноманітних конкурсів.

Матеріал юнки – альбомний аркуш. Знаряддя праці – акварельні фарби і пензлі. Вибирає те, що до душі. Малює те, що їй дійсно подобається, А тематика малюнків різноманітна. В основному, пейзажні замальовки з пір року.

Як працює Поліна над своїми «маленькими шедеврами»? Стають у нагоді рекомендації учителя образотворчого мистецтва Валентини Олексіївни Гапоненко. Починає роботу з композиції, тобто ескізу. Обдумує, що в її роботі головне, що другорядне. Працюючи з фарбами, замислюється над кольорами.

Не тільки дивиться на світ відкритими очима, а й бачить його у всіх барвах і відтінках.

Талант дівчини вже помічений. Вона стала переможцем ряду престижних дитячих конкурсів. Серед них – конкурс дитячого малюнка «Мій казковий герой», третій всеукраїнський конкурс дитячого малюнка ROCКІТ тема: «Моя заповітна мрія».

Неначе про Поліну Прокопенко хтось з великих сказав: «Компас треба мати не в руці, а в оці».  Юне обдарування має отой від природи даний компас – спостережливість і бачення – і активно користується ним

 Джерело: Вісник Лосинівської громади

Лосинівка, талант, юна художниця, конкурс

Лосинівка, талант, юна художниця, конкурс

Лосинівка, талант, юна художниця, конкурс

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: mynizhyn.com
2021-01-08 10:52:02