Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Компанія «Таліон Плюс» привезла подарунки дітям із реабілітаційного центру

Компанія «Таліон Плюс» привезла подарунки дітям із реабілітаційного центру

Команда «Таліон Плюс» відвідала центр реабілітації дітей у Чернігові та вручила його вихованцям подарунки з нагоди травневих свят. Наразі у закладі перебуває близько 30 дітей, які потребують психологічної підтримки.

Кожна дитина заслуговує бути щасливою, рости у любові, відчувати тепло й увагу. Сьогоднішні дівчатка та хлопчики за кілька років стануть дорослими, самостійними громадянами. Це наступники, яким ми передамо естафету подальшого розвитку держави. І від того, які цінності буде закладено в їхню свідомість у дитинстві, залежатиме найближче майбутнє.

Допомога дітям – не лише обов’язок кожного громадянина, а й один із головних напрямів роботи соціально-відповідального бізнесу, – вважає заступник директора ТОВ «Таліон Плюс» Ірина Кравчук.

«Ми маємо свідомо підходити до виховання дітей. А щоб зростити їх добрими, сильними, порядними і соціально адаптованими людьми, треба кожну дитину зробити щасливою. Тому команда «Таліон Плюс» вирішила влаштувати для вихованців реабілітаційного центру маленьке свято – із солодощами та іграшками», – прокоментувала Ірина.

Компанія «Таліон Плюс» привезла подарунки дітям із реабілітаційного центру

Директор закладу подякував відповідальному бізнесу й нагадав, яке велике значення має для вихованців центру увага і підтримка.

Важливо забезпечити дітям сприятливі умови для життя, кваліфікованих вихователів, надати якісну освіту, психологічну підготовку до життя у суспільстві. Держава нас забезпечує, але й бізнес підтримує, за що ми надзвичайно вдячні», – зауважив директор реабілітаційного центру Панасенко Анатолій.

Реклама

20.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова