Україна і світ

Комітет Палати представників США затвердив законопроект з підтримкою для України

Законопроект передбачає 445,7 млн доларів допомоги України

Джерело: 112.ua

Комітет Палати представників США затвердив законопроект з підтримкою для України

Комітет з асигнувань Палати представників американського Конгресу затвердив проект закону, який передбачає 445,7 млн доларів для підтримки України по лінії Державного департаменту США, USAID та інших структур. Про це повідомляє Посольство України в США у Facebook.

“Проект Закону щодо асигнувань Державного департаменту, іноземних операцій і суміжних програм на 2020 фінансовий рік визначає кошторис допомоги Україні по лінії Держдепу США, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та причетних відомств в сумі 445,7 млн доларів”, – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Конгрес США почав процедуру затвердження бюджету з 250 млн дол. для України

Певна сума передбачає, в тому числі, допомога Україні у сфері оборони у розмірі 115 млн доларів за програмою “Міжнародне військове фінансування”.

При цьому, як підкреслили в дипломатичному представництві, документ “забороняє виділення коштів американської допомоги на фінансування дій, пов’язаних з визнанням суверенітету Росії над Кримом чи будь-якою іншою територією України”.

У той же час, Комітет рекомендував Держдепартаменту США та Агентства міжнародного розвитку США продовжувати взаємодію з Україною в реалізації програм реабілітації та адаптації українських військових, допомоги новоствореному Міністерству у справах ветеранів, а також у подальшому розвитку боротьби з кібер-загрозами з боку РФ.

Для набуття чинності законопроект повинен бути схвалений повним складом Палати представників, підтриманий Сенатом і підписаний Президентом США.

Джерело: www.112.ua