Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Комісія вирішувала долю кожного каштану на вул. Гоголя, який підлягав видаленню

Сьогодні, 20 жовтня, під головуванням секретаря Ніжинської міської ради Юрія Хоменка, відбулось чергове засідання комісії з питань охорони, збереження і розвитку зелених зон та водних об’єктів на території Ніжинської територіальної громади.

Учасники зібрання зустрілися просто неба, на вул. Гоголя. Минулого разу комісія, врахувавши висновки ТОВ «Грін клінік» — на запрошення місцевих активістів лісопатологи цієї фірми зробили обстеження дерев — вирішила залишити 29 каштанів з 44.

Сьогодні головуючий Ю. Хоменко запропонував обговорити долю кожного каштану на центральній вулиці міста, яка наразі переживає реконструкцію.

Члени комісії висловлювали свої думки, пропозиції щодо видалення старих дерев і розташування нових, які доставлять у Ніжин навесні. Нагадаємо: це будуть триметрові канадські клени.

Ситуація щодо деяких дерев викликала жваве обговорення. Але в основному думки зійшлися: члени комісії погодилися з результатами обстежень.

«Приємно працювати, коли між членами команди є порозуміння», — зауважив Ю. Хоменко.  

Комісія визначилася так: 5 з 29 дерев, які раніше було вирішено залишити, — під питанням. Їх доля вирішуватиметься окремо.  

 Загалом робота комісії пройшла злагоджено.

«Ми провели десятки нарад, вислухали всі думки щодо збереження каштанів на вул. Гоголя. Вислухали всіх і почули кожного. Місцева влада діяла прозоро і демократично. Головна наша  задача – зберегти максимальну кількість каштанів, які можна вилікувати.  Дуже добре, що громада і місцева влада почули один одного», — підбив підсумки секретар міської ради, головуючий комісії Юрій Хоменко.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук
Фото автора

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-20 20:02:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин