Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Командувач ООС розповів, у чому небезпека російсько-білоруських навчань для України

Командувач Операцією об’єднаних сил Сергій Наєв розповів,у  чому небезпека спільних навчань Росії та Білорусі для України. За його словами, є два фактори. 

Водночас він зазначив, що зараз ознак створення наступальних угрупувань військ не виявлено, а ситуація залишається контрольованою і продовжує відстежуватися.

– Найбільш небезпечним фактором варто вважати максимальне наближення районів проведення навчань до кордонів України. Іншим небезпечним фактором вбачається імітація або демонстрація повернення російських підрозділів в пункти постійної дислокації після завершення навчань і приховане створення угруповань на території Білорусі, – зазначив Наєв. 

Він додав, що Збройні сили України передбачають різні варіанти розвитку ситуації, проводять моніторинг обстановки і утримують в готовності війська.

– Головне завдання – запобігти будь-які дії РФ, не допустити дестабілізації обстановки і уникнути втягування ЗС України в можливі провокації, – резюмував Наєв. 

Нагадаємо, в середині вересня на полігонах Білорусі та Росії почалися спільні навчання Захід-2021. Навчання проходили з 10 по 16 вересня. 

Відзначимо, біля українського кордону залишаються близько 80 тис. військових РФ. Крім того, в Азово-Чорноморському регіоні досі залишаються російські кораблі та катери.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-20 12:51:53

Магазин Автозапчастин м.Ніжин