Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ спрогнозував подальший розвиток подій на українському фронті у 2023 році

Росія не полишатиме спроб захопити всю територію України, втім ЗСУ і надалі докладатимуть зусиль для стримання подальшого просування окупантів завдаючи їм максимальних втрат у живій силі та техніці.

Таку заяву зробив командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв та спрогнозував, подальший розвиток подій на українському фронті у 2023 році.

– Надалі агресор хоче захопити нові території для створення буферних зон, щоб забезпечити “безпеку” для вже “включених до складу РФ” окупованих територій України, – сказав командувач Об’єднаних сил ЗСУ.

За словами Наєва, ворог буде продовжувати вести наступальні дії з метою повного захоплення Донецької та Луганської областей, а на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей зводитиме оборонні рубежі та перекидатиме мобілізованих.

Зараз дивляться

Втім ЗСУ стримуватимуть подальше просування окупантів та завдаватимуть їм максимальних втрат у живій силі й техніці.

Крім того, Сили оборони нарощуватимуть бойовий потенціал для контрнаступу й звільнення окупованих територій.

– Чинні частини та підрозділи необхідно оснастити й переоснастити новітніми зразками озброєння та військової техніки як власного виробництва, так і виробництва країн-партнерів, – наголосив Наєв.

Командувач зазначив, що паралельно з постачанням новітніх бойових систем необхідно активно проводити підготовку особового складу із залученням військових фахівців країн-партнерів.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Раніше ми розповідали, що аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що загальний весняний наступ Росії наближається до своєї кульмінації. Окупантам так і не вдалося захопити Бахмут.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-20 11:32:00