Україна і світ

Командир в’язниці в Гуантанамо був звільнений після розслідування

Джерело : www.112.ua

Контр-адмірал ВМС США Джон Ринг The New York Times

В результаті розслідування, командир в’язниці в Гуантанамо на Кубі Джон Ринг був звільнений за сім тижнів до того, як він повинен був залишити свою посаду. Про це повідомляє The New York Times.

“Адмірал Крейг Фаллер звільнив контр-адмірала ВМС США Джона Ринга за “втрату впевненості у своїй здатності керувати”, – заявило в неділю південне командування Сполучених Штатів.

Прес-секретар Південного командування, полковник Аманда Азубуїке, яка курує в’язницю, сказала, що рішення про звільнення адмірала Ринга не мало нічого спільного з нещодавнім візитом засобів масової інформації до установи.

За її словами, його звільнили після розслідування, яке було розпочате у березні.

За словами полковника Азубуїке, адмірал Ринг “буде тимчасово призначений в іншому місці” в Південному командуванні.

Адмірал Ринг, колишній командир авіаносця “Німіц”, був 18-м керівником тюремних операцій, що почалися у січні 2002 року.

В Гуантанамо адмірал Ринг ніс відповідальність за 40 затриманих і 1800 військовослужбовців і цивільних службовців. Незабаром після вступу на посаду він став активним прихильником необхідності будівництва нової в’язниці для 15 осіб, які утримувалися під вартою ЦРУ до їхньої передачі в 2006 році в американське військове ув`язнення.

Спецтюрьма в Гуантанамо була створена адміністрацією президента Джорджа Буша-молодшого в 2002 році для осіб, підозрюваних у причетності до терористичної діяльності. Її утримання обходиться американській скарбниці у $400 млн на рік.

У лютому повідомлялося, що на території анексованого Криму не припиняються репресії щодо нелояльних до російської влади громадян, і зараз в СІЗО і в’язницях АРК перебуває понад 80 політв’язнів.

Також стало відомо, що в українських тюрмах у жовтні 2018 року перебувало 3,5 тис. людей без паспорта.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-29 06:30:00