Україна і світ

Команда Зеленського готова розпочати консультації щодо підготовки до опалювального сезону

У Зеленського наполягають на створенні незалежного оператора ГТС до кінця 2019 року

Джерело: 112.ua

Команда Зеленського готова розпочати консультації щодо підготовки до опалювального сезону

Команда новообраного президента України Володимира Зеленського готова до консультацій з урядом для затвердження рішень, які дозволять забезпечити успішний опалювальний сезон в країні. Про це заявляє прес-служба Володимира Зеленського.

У штабі відзначають, що для забезпечення достатньої кількості газу під час опалювального сезону слід запасатися ним вже зараз, коли закупівельна вартість нижча, а також забезпечити надійні джерела поставок, особливо на тлі завершення поточного газового контракту з 1 січня 2020 року.

“Ми розраховуємо на співпрацю з урядом і втілення зважених і своєчасних рішень, узгоджених з ЄС, США та іншими партнерами. Спільними зусиллями забезпечимо достатньою для будинків українців кількість газу”, – заявили в команді Зеленського.

У той же час відзначається, що Україна гарантує надійне транспортування газу за європейськими правилами, однак для цього необхідно буде створити незалежного оператора ГТС. Цей процес обіцяють завершити вже до кінця 2019 року.

Раніше глава НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв заявив, що переговори щодо нового газового контракту між Україною і Росією можуть відновитися лише після інавгурації нового президента України Володимира Зеленського та його розмови з президентом РФ Володимиром Путіним. 

Джерело: www.112.ua