Україна і світ

Команда Зе спробує перекласти відповідальність за величезні тарифи на Кличка, – експерт

Команда Зе спробує перекласти відповідальність за величезні тарифи на Кличка, – експерт

Команда президента Володимира Зеленського припинить тиск на мера Києва Віталія Кличка до початку опалювального сезону для того, щоб було на кого перекласти відповідальність за величезні тарифи. Про це на своїй сторінці в Facebook написав політичний експерт Володимир Цибулько.

Джерело: 112.ua

“До початку опалювального сезону, швидше за все, тиск Банкової на Кличка призупиниться, так як команді Зе потрібно громовідвід, постать на яку можна буде перекласти частину відповідальності за величезні тарифи, які Зе і його команда обіцяли суттєво знизити”, – вважає експерт.

На його думку, це відбудеться через те, що “слуги народу” не зможуть виконати свої обіцянки і знизити тарифи.

“Знизити навряд чи вдасться, тому потрібно громовідвід. Як би не тішилися в Слузі народу електоральним результатами в Києві, але до місцевих виборів апетити СН істотно применшені цілою низкою провалів на загальнонаціональному рівні, як вже провалена міжнародна політика”, – пояснив політолог.

Втім, він не виключив, що відбудеться новий етап тиску на Кличка, але вже через посади голів районних держадміністрацій.

“Новий етап тиску на Кличка зведеться до просування на посади голів РДА у Києві своїх людей, і тут ситуація може докорінно змінитися, оскільки почнуть працювати локальні інтереси. І саме від збереження в посади Кличка буде залежати, підуть кияни “качати” восени революційну ситуацію, адже починаючи з евробляхеров, у незадоволених новою владою зростає, і це невдоволення стосується саме тих, хто з піною у рота боровся за перемогу Зе”, – наголосив Володимир Цибулько.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua