Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Коли закінчується опалювальний сезон в Україні: міста та регіони, де вже вимкнули батареї

Опалювальний сезон в Україні зазвичай закінчується в середині квітня, але все залежить від погоди і температури повітря зокрема. Тому через потепління в деяких містах вже почали вимикати батареї.

Першим містом, яке завершило опалювальний сезон, стало Дніпро. Протягом кількох днів тут фіксували температуру до +8, тому 22 березня відключили теплопостачання.

В інших містах Дніпропетровської області, наприклад у Кам’янському, опалювальний сезон завершили 25 березня, а у Нікополі зроблять це 31 березня.

Зараз дивляться

Наступним став Херсон, де опалювальний сезон завершився 24 березня. Відповідне розпорядження підписав начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

Про підготовку до відключення опалення заявили і в Запоріжжі. Секретар міської ради Анатолій Куртєв сказав, що 27 березня стартують необхідні для цього підготовчі роботи, які триватимуть до 31 березня. Після їх завершення, тобто цієї пʼятниці, у місті вимкнуть батареї.

У Полтаві також вирішили завершити опалювальний сезон з 31 березня, оскільки наприкінці тижня очікується потепління.

Голова правління Нафтогазу Олексій Чернишов заявив раніше, що Україна успішно завершує найважчий опалювальний сезон, погода дозволяє зробити це раніше, ніж було заплановано.

У Херсонській, Одеській, Миколаївській, Дніпропетровській, Волинській та Вінницькій областях, за рішеннями місцевої влади, вже розпочалося відключення опалення, – наголосив він.

За його словами, за кілька днів прохолодної погоди опалювальний сезон поступово завершиться і в інших областях.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

А у Хмельницькому тимчасово призупиняли опалювальний сезон – з 23 до 27 березня. Також у ці дати тимчасово вимикали опалення і в Луцьку.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-30 15:20:35