Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Коли висадять клени на Гоголівській?

Це питання сьогодні, 5 травня, на засіданні виконавчого комітету порушив заступник Ніжинського міського голови Сергій Смага.

Минулоріч відбувалася справжня війна за каштани на Гоголівській. Хворі каштани все ж спиляли, і на їх місце повинні були висадити клени. Вже травень, а справа поки що не просунулася.

Начальник УЖКГ та Б Анатолій Кушніренко зазначив, що наразі немає можливості здійснити оплату робіт з висадки цих дерев, оскільки казначейство досі не пропускає деякі проплати, зокрема, по проектах капітального ремонту. Висадка триметрових кленів включена до проекту та обов’язково буде здійснена.

Висадити повинні 17 кленів. Вартість одного клену разом із посадкою обійдеться міському бюджету майже в 1000 гривень.

Міський голова Олександр Кодола запропонував звернутися до підрядника, який виконує роботи по Гоголівській задля того, щоб вирішити питання з кленами і висадити їх цього місяця, тобто у травні.

Також порушувалося питання по посадці квітів на Гоголівській. КП «ВУКГ» займається цим питанням, найближчим часом клумби облаштують.

«ЗСУ тримають військовий фронт, а ми у Ніжині маємо тримати комунальний фронт», — сказав Олександр Михайлович. Тому наше місто має бути прибраним, з охайними квітниками, газонами і новими деревами.

uezd.com.ua

Джерело: uezd.com.ua
2022-05-05 12:04:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин