Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Колії життя: як Укрзалізниця допомагає державі рятувати людей та допомагає гуманітарним місіям


Колії життя: як Укрзалізниця допомагає державі рятувати людей та допомагає гуманітарним місіям

Нині Укрзалізниця та її потяги на ціну золота. Залізничники щодня ризикують своїм життям, щоб вивезти у безпечне місце пасажирів, які зазнали обстрілів.

Попри все евакуаційні потяги курсують і їх кількість зростає. Працівники залізниці третій тиждень працюють без вихідних, ризикуючи своїм життям. На Донеччині під час одного з рейсів загинула провідниця.

Неподалік станції Коростень відбувся обстріл, поїзд Київ-Рахів ущент наповнений пасажирами дивом не постраждав.

Але попри обстріли російських військових, Укрзалізниця постійно організовує безкоштовні евакуаційні рейси. З початку війни залізниця евакуювала 2,5 млн українців із найгарячіших точок. У Франківськ евакуаційні потяги приходять щоночі.

Через комендантську годину людям до ранку доводиться чекати на вокзалі. Їх безкоштовно пригощають теплою їжою, кавою і чаєм. Тут же через цілодобовий координаціний центр люди шукають житло. Попри всі випробування українці не втрачають оптимізму.

В Ужгород щодоби прибуває 12 евакуаційних потягів. На Закарпаття везуть біженців, а назад – допомогу. На приміському вокзалі облаштували центр із передачі гуманітарних вантажів. Сюди волонтери і містяни звозять тонни товару, який відправляють у гарячі точки.

Пункти збору допомоги працюють на багатьох вокзалах у західних областях. Цілі вагонні партії везуть з-за кордону. З початку війни Укрзалізниця доставила до різних куточків країни майже 5 тис. тонн гуманітарного вантажу пасажирськими вагонами.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-17 13:20:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин