Україна і світ

Колишній проросійський бойовик здався українським правоохоронцям

Колишній проросійський бойовик здався українським правоохоронцям

Через 5 років переховувань бойовик вирішив здатися українським правоохоронцям, щоб звільнитися від кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством. У 2014 році екс-найманець терористів чергував на контрольно-пропускному пункті в штабі так званої “ДНР”, який розташовувався в адмінбудівлі колишнього банку.

Чоловік звернувся до працівників поліції та Держприкордонслужби. Він зізнався, що піддався проросійські пропаганді та приєднався до терористів, повідомляє Нацполіція.

Колишній найманець розповів, що бойовики направили на КПВВ місцевого штабу, де він здійснював перевірку громадян. Через деякий час після свого призначення чоловік зрозумів, що ватажки незаконного збройного формування є звичайними злочинцями, тому покинув лави терористів та почав вести прихований спосіб життя.

Із засобів масової інформації екс-бойовик дізнався про можливість звільнитися від відповідальності і скористався цим шансом. Мешканець надав свідчення про свою протиправну діяльність, які наразі перевіряють слідчі.

Якщо буде встановлено, що на час перебування у лавах терористичної організації підозрюваний не вчиняв тяжких злочинів проти мирного населення, то чоловік буде звільнений від кримінальної відповідальності.

затримання проросійських бойовиків:

 • 19 серп
  2019

  Захоплював Слов’янськ і переправляв з Росії зброю: СБУ затримала проросійського бойовика

 • 19 серп
  2019

  Розчарувався в ідеях “ДНР”: СБУ затримала проросійського бойовика на Київщині

 • 15 лип
  2019

  На Луганщині засудили проросійського бойовика

 • 26 бер
  2019

  На “Чонгарі” затримали проросійського православного бойовика

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
22.08.2019