Україна і світ

Коли в Україну прийде спека до +33 градусів: прогноз

Коли в Україну прийде спека до +33 градусів: прогноз

Наприкінці травня в Україну прийде різке потепління. Червень та липень 2019 року будуть аномально спекотними, а температура повітря підніматиметься вище +30 градусів. Незважаючи на сонячну погоду, влітку буде й кілька дощових днів.

Про це синоптик Леонід Горбань розповів у коментарі журналістам 24 каналу.

Протягом травня погода в Україні буде поступово прогріватися, а температура повітря підніметься до +24+26 градусів. Найтепліше буде 28-31 числа у східних та південних регіонах – +28+31 градус тепла.

Перший місяць літа почнеться похолоданням та короткими дощами, а вже з другої декади прийде справжня спека. З 14-15 червня стовпчики термометрів стійко перевалять за позначку у +30 градусів тепла.

Температура буде доходити до +29+33 градусів. У липні температури будуть такими ж досить спекотними,
– сказав синоптик.

Саме у липні гаряча погода протримається найдовше. Спека розпочнеться з 6-7 числа і затягнеться аж до 9-10 серпня. За цей місяць її на два-три дні перериватиме несильне похолодання з грозами, але різкого скачка температури вниз чекати не варто.

via GIPHY

Аномальна спека почне спадати лише у половині серпня. До кінця останнього місяця літа температура повітря опуститься до +19+22 градусів і нижче, почнуться дощі.

Джерело Телеканал новини «24»
27.05.2019